Nabídka kvalitních služeb již od roku 1999 - cestování s tradicí
*Zákaznická linka 8.00 - 22.00: 604 921 840*
Egypt je země obestřená tajemstvím, záhadami a mystikou, země protikladů, země rozpáleného pouštního písku i životadárného Nilu, země faraonů a pyramid. Naleznete tu bezpočet historických památek, možnost pozorovat úchvatný podmořský svět Rudého moře i opalování na nekonečných písčitých plážích.
Hurghada je jednou z nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších turistických destinací. Turistům nabízí tato oblast vše, na co si jen vzpomenou – exotické prostředí s celoročně nádherným počasím, skvělé podmínky pro koupání, šnorchlování a potápění, ideální výchozí bod pro milovníky poznávání a objevování úchvatných egyptských památek.
Jedná se o tradiční egyptské turistické centrum na africkém pobřeží Rudého moře. Výhodou tohoto místa jsou nejen písčité pláže a blízkost atraktivních podmořských korálových útesů, ale i poloha v rozumné vzdálenosti od Káhiry i Luxoru s jejich lákadly v podobě monumentálních staroegyptských památek: pyramid v Gíze a Sakkaře, chrámů v Karnaku a Luxoru i pohřebišť v Údolí králů a královen. Rostoucí zájem o dovolenou v těchto místech vyvolal bouřlivý rozvoj výstavby nových hotelových kapacit, které nyní postupně obsazují atraktivní místa na pobřeží často až několik desítek kilometrů na jih od původní malé rybářské osady, která dala letovisku jméno. Z původního centra se stal turistický trh s tradičními místními rukodělnými výrobky a typickými suvenýry. Kromě výletů za historií nabízí Hurghada i cesty na blízké ostrůvky (nejznámějším je ostrov Giftún) za neopakovatelným světem korálových útesů. Pověstnou je i pro svoje velmi dobré podmínky pro windsurfing. Večer se můžete procházet centrem Hurghady a posedět v kavárničce u šálku arabské kávy nebo u vodní dýmky.
Vybavení:
Rozlehlý areál skládající se z několika hotelových budov a vilek v udržované zahradě při dlouhé písčité pláži .
K moři se dostanete příjemnou procházkou hotelovými zahradami. Hotel disponuje několika bazény, aquaparkem, tenisovými kurty,
tančící fontánou pro večerní představení a nabízí bohaté animační programy. V areálu naleznete, kromě vstupní haly s recepcí,
několik restaurací, bary, diskotéku a obchodní arkádu. Lehátka, slunečníky i osušky jsou na pláži i u bazénu zdarma.
Ubytování:
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dospělou osobu nebo 2 přistýlek pro děti.
Jsou vybaveny individuálně ovladatelnou klimatizací, telefonem, minibarem, trezorem, TV se satelitem,
vlasním sociálním zařízením, telefonem, balkonem nebo terasou.
Stravování:
Polopenze podávaná formou bufetu. Za příplatek si lze objednat all inclusive,
které zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu podávané ve vybraných prostorách hotelu od 10:30 do 24:00 hod.,
neomezené množství nealkoholických a místních alkoholických nápojů.
| Důležitá informace : | Při turistických cestách do Egypta je vyžadováno vstupní vízum, které je již zahrnuto v ceně příplatku za letišní a bezpečnostní taxy. Veškeré formality s vyřízením víza zajistí cestovní kancelář. Při cestě do Egypta je nutné mít cestovní pas platný minimálně 6 měsíců po návratu. |
| Časový posun proti ČR : | +1 hodina |
| Doba letu : | cca. 4 hodiny |
| Měna : | Egyptská libra (LE) |
| Průměrné teploty | vzduch | voda |
| leden | 23 | 22 |
| únor | 24 | 22 |
| březen | 29 | 22 |
| duben | 30 | 25 |
| květen | 28 | 23 |
| červen | 30 | 24 |
| červenec | 32 | 25 |
| srpen | 34 | 26 |
| září | 33 | 26 |
| říjen | 30 | 24 |
| listopad | 29 | 25 |
| prosinec | 24 | 22 |
Při koupi zájezdu do 15.4.2010 získáte výlet zdarma a dárek!
V termínech s odletem 5.6., 12.6., 19.6., 21.8., 28.8., 4.9. a 11.9. lze čerpat seniorskou slevu ve výši 10% ze základní ceny zájezdu.
Pro širší nabídku hotelů a akční ceny, včetně last minutů, kontaktujte CK Cílka.