Kondiční cvičení u moře

IGRANE

Letovisko Igrane se nachází 18 km jižně od města Makarska a je ideálním místem pro návštěvníky všech věkových kategorií, včetně rodin s dětmi. Zapůsobí na vás klidem, pohodou a srdečností místních obyvatel. Nachází se zde jak městské pláže s bělostnými oblázky, tak i odlehlejší přírodní pláže se spoustou malebných zákoutí. Igrane je rájem potápěčů a mořeplavců a nabízí ty nejlepší klimatické podmínky pro trávení dovolené. Dominantou tohoto místa je zvonice barokního kostela Panny Marie od Ružarija. Kouzelnou atmosféru vytváří scenérie horského masivu- pohoří Biokovo, které se tyčí nad letoviskem. Ideální poloha přímo vybízí k uskutečnění řady výletů do okolí, na ostrov Hvar a Korčula, do Dubrovníku, Makarské, Medjugorje, Mostaru a další. 

UBYTOVÁNÍ

Penzion ANDĚLKO je penzion hotelového typu, který hostům nabízí  kompletní a velmi kvalitní servis. Ubytování vysokého cca*** standardu je zajištěno ve 2 až 4 lůžkových studiích s koupelnou, sociálním zařízením, balkonem a kuchyňkou s lednicí. V přízemí penzionu se nachází klimatizovaná jídelna s barem. Vzdálenost od pláží je 80- 100 m.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze, kvalitní česká kuchyně, formou servírovaného menu. Snídaně kontinentální - máslo, med, marmeláda, zelenina, jogurt, sýr, šunka, salám, závin, čerstvé pečivo, káva, čaj, mléko. Večeře se skládá z polévky, hlavního jídla, dále pak ovoce, salátu či dezertu. V jídelně je také možnost nákupu nápojů a cukrovinek za příznivé ceny v Kč.

DOPRAVA

Klimatizovaný dálkový autobus s WC, ledničkou, kávovarem, DVD přehrávačem, televizí a s možností zakoupení makrobiotických nápojů během cesty za Kč. Doprovod technického průvodce.

KONDIČNÍ CVIČENÍ

Pro milovníky cvičení a pohybu bude připraveno kodiční cvičení vhodné pro všechny věkové kategorie. Lekce povede lektor pan Jemelík.

img-loader img-loader img-loader