Dárkové poukazy na dovolenou v Chorvatsku

Vážení klienti,

jako skvělou příležitost pro obdarování Vašich blízkých jsme pro Vás nově připravili dárkové poukazy na nákup našich služeb.

Jejich hodnota je stanovena na 500, 1000, 2000, 3000 a 5000 Kč, aby bylo možné snadno stanovit hodnotu daru. Hodnoty poukazů lze samozřejmě kombinovat a sčítat. Součástí dárkového poukazu je i obálka s grafikou stužky a logem naší cestovní kanceláře.

Na co lze poukaz využít? – na cokoliv z oblasti cestovního ruchu

Obdarovaný může při čerpání dárkového poukazu vybírat:

  • z našich osvědčených produktů, tzn. pobytových zájezdů do Chorvatska, které naleznete v našem katalogu LÉTO 2021 nebo také na našem webu v sekci LETNÍ DOVOLENÁ. Při čerpání poukazu můžete současně využít všech aktuálně platných slev (FIRST MINUTE, LAST MINUTE, DÍTĚ ZDARMA,..),
  • nebo nám můžete zadat naprosto individuální poptávku na zájezd či letenku v požadovaném termínu na náš email [email protected]. Poptávku zpracujeme do následujícího pracovního dne zašleme na Váš email nebo Vás v případě nutnosti kontaktujeme telefonicky.

Jak objednat dárkový poukaz?

Telefonicky od 9:00 – 22:00 na čísle 604 921 840 a samozřejmě na našem webu v sekci LÉTO 2018 zde, kde lze objednat konkrétní hodnotu poukazu. Vaši objednávku zpětně ověříme a zajistíme Váš preferovaný způsobu úhrady (na dobírku nebo převodem na účet ). Poukaz buď zašleme na Vámi uvedenou adresu prostřednictví České pošty jako cenné psaní nebo si ho můžete osobně vyzvednout v naší kanceláři na ulici Křenová 40, Brno.

 

Platnost poukazu je 12 měsíců od data jeho vydání uvedeného na zadní straně. Každý poukaz má unikátní sériové číslo a jeho prodej i čerpání je evidováno.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 604 921 840 (denně od 9:00 do 22:00)

Mnoho krásných chvil při obdarovávání Vašich blízkých Vám přeje tým cestovní kanceláře Cílka, s.r.o.

Cílka, s r.o. si vyhrazuje právo omezit rozsah služeb, které lze prostřednictvím poukazu čerpat.

img-loader img-loader img-loader