Svatba v zahraničí? Řekněte si své "ano" v Chorvatsku!

Pokud stále ještě hledáte ideální místo pro ten jedinečný den, kdy si řeknete své "ano", zkuste si představit, jaké by to bylo v Chorvatsku. V zemi, kde se snoubí romantické západy slunce s klidným šuměním moře a krásou divoké přírody. V zemi, která na Vás zapůsobí svým klidem, pohodou a srdečností místních obyvatel. V zemi, kde na Vás z každého koutu dýchne kousek historie, při procházce narazíte na malebná zákoutí, kráčet ruku v ruce můžete po romantické promenádě, nebo můžete objevovat kouzlo spletitých uliček.

Chorvatsko je ideální svatební destinací pro všechny, kteří nechtějí cestovat daleko od domova a chtějí mít své blízké s sebou. Svým exotickým nádechem a dlouhými slunečnými dny je přímo stvořené pro perfektní exteriérové fotografie. Chorvatsko všichni dobře známe, téměř každý tam má své oblíbené místo a pro mnohé z nás je dokonce srdeční záležitostí. Sňatek lze v Chorvatsku uzavřít hned na několika místech:

Stále více páru si své "ano" říká v Dubrovníku, vybírat můžete hned z několika míst, ať už z letohrádků, parků, nebo z bezprostředního okolí hradeb. Fanoušci jachtingu mohou uzavřít sňatek na plachetnici. Pokud toužíto po skutečně originálním místě, za zmínku stojí římský amfiteátr, nazývaný Arena, ve městě Pula nacházejícím se na Istrijském poloostrově. Pro milovníky robinsonády a panenské přírody je ideálním místem souostroví Kornaty, kde můžete výbírat ze 152 ostrovů, skrytých zátok a nejrůznějších romantických staveb.

Pokud sníte o svatbě v zahraničí, může být Chorvatsko ideálním místem právě pro Vás!

img-loader img-loader img-loader